.

.

סוג C נהג קטן, 3 עמעום עמעום עמעום מודול בקרה

סוג C נהג קטן, 3 עמעום עמעום עמעום מודול בקרה

ILS 0.67

במלאי
במחסן.

בקרת דימר של נהג המנורה : מאפשרת 3 בקרת הילוכים על נורת ה- LED, כל הילוך בהתאמה מתאים למקסימום, 70% ו -30% תפוקה. מנורת בקר אור - קל להתקנה : מיועדת להיות אור במשקל וקומפקטי בגודל, ניתן לסיים התקנה נוחה במהירות. עמעום עמעום עמעום התאמה ללא שלב : בנוסף, לוח הנהג 5 V מאפשר גם התאמה חסרת שלבים, פשוט לחץ על כפתור המגע לשימוש. מנורת עמעום הילוכים : שימוש נרחב : יכול לשמש לבגדי חימום חשמליים, מנורת שולחן, מאוורר שולחן עבודה קטן, סרט חימום, רצועת אור LED וכו ' והכמות הגדולה בוודאי תענה על צרכי העבודה השונים שלך. תכונה : 1. בקרת עמעום : מאפשרת בקרה של 3 מילואים על נורת ה- LED, כל הילוך המתאים למקסימום, 70% ו -30% תפוקה בהתאמה .2. התאמה ללא שלב : בנוסף, לוח בקר 5 V תומך גם בהתאמה ללא צעד, פשוט לחץ על כפתור המגע לשימוש .3. שימוש נרחב : יכול לשמש לבגדי חימום חשמליים, מנורת שולחן, מאוורר שולחן קטן, סרט חימום, רצועת אור LED וכו '.4. כולל 10 חלקים : יש 10 חתיכות של לוח בקרת אור בתפאורה, והכמות הגדולה בוודאי תענה על צרכי העבודה השונים שלך .5. קל להתקנה : מעוצב להיות קל במשקל וקומפקטי בגודל, ניתן לסיים התקנה נוחה במהירות. מפרט : סוג פריט : פונקציה מודול בקרה 5 V : ניתן להשתמש במודול הבקרה לבגדי חימום חשמלי לקשישים, בקרת מנורת שולחן, בקרת מאוורר שולחן קטן, בקרת סרטי חימום, אורות רצועת LED, לוחות העתקה, אורות לילה וכו '. כמעט כל המקומות הדורשים שליטה של ​​5 וולט. מתח עבודה : מתח הכניסה של לוח זה הוא 5 V והוא לא יכול לעבוד מעל 5 V. כיצד להשתמש : 1. פונקציית עמעום של 3-Gear : לאחר ההפעלה, לחץ על מתג המגע, המכונה נדלקת, והפלט הוא כוח. לחץ שוב על מתג המגע, 70% כוח פלט. לחץ שוב על מתג המגע, 30% פלט כוח. לחץ שוב על מתג המגע כדי לכבות. 2. בעזרת פונקציית התאמה נטולת שלבים : לחץ על מתג המגע לאחר ההפעלה, כוח הפלט ישתנה מגדול לקטן או קטן לגדול. רשימת אריזה : מודול בקרה 10 X5 V.

המאפיינים הבסיסיים

Item Type:
5V Control Module
Function:
The control module can be used for electric heating clothing for the elderly, desk lamp control, small desk fan control, heating film control, LED strip lights, copy boards, night lights, etc. ., almost all places that require 5V control.
working voltage:
The input voltage of this board is 5V and it can't work over 5V.
How to use:
1. 3-gear dimming function:
After power on, press the touch switch, the machine turns on, and the output is power. Press the touch switch again, 70% output power. Press the touch switch again, 30% output power. Press the touch switch again to turn off.
2. With stepless adjustment function:
press the touch switch after power on, the output power will change from large to small or small to large.
Packing List:
Control module 10 x5 V:

ההצעות הטובות ביותר