.

.

אמבטיה לתפוס בר לנכים בטיחות עץ לתפוס בר איזון מעקה מקלחת לסייע מחסום-משלוח לתפוס בר החלקה בטיחות מסילות עבור נכים קשישים

אמבטיה לתפוס בר לנכים בטיחות עץ לתפוס בר איזון מעקה מקלחת לסייע מחסום-משלוח לתפוס בר החלקה בטיחות מסילות עבור נכים קשישים

ILS 3.00

במלאי
במחסן.

בטיחות החלקה לתפוס בר חסון ועמיד : עשוי אבץ סגסוגת+ניו זילנד אורן, כדי להבטיח איכות ושירות חיים, חסון עץ צינור ארגונומיה, כושר נשיאה חזק, מעודן וחלק, ידידותי לסביבה. בטיחות החלקה לתפוס בר אדם עיצוב : בקנה אחד עם את אדם יד עיצוב, מתאים לקבוצות שונות של אנשים, יותר אחיזה נוחה, לא יד, משטח מוברש מראה ליטוש תהליך, יותר עמיד. לא רק להחיל לשימוש כמו אמבטיה מקלחת לתפוס בר אבל גם יכול להחזיק בגדים, מגבת וכו'. בטיחות היא סבירה עבור יקיריהם. התקן את הידית ויש לך אמבטיה או מקלחת בטוחים יותר. עם זה איזון לתפוס בר, זה הוא מעולה עבור בטיחות כאשר אתה צריך כדי יציב בעצמך. ממליץ אלה לכל מי עשוי צריך נוסף בטיחות באמבטיה / מקלחת! ליהנות יותר שקט נפשי בחדר האמבטיה עם שלנו לתפוס בר. זמן שיגור : 1-2 ימים, זמן הגעה משוער : 12-25 ימים,אם יש לך שאלות,קפל לפנות אלינו מייד,אנו מייד לפתור כל שאלות על המוצר, תודה!. *תיאור מפורט מספק מאחז אמין אם אתה מתקלח, רחצה, או באמצעות Toilet.It גם תכונות מאובטח הר עיצוב המאפשר קל, התקנה מאובטחת בכל זווית ומסייע להבטיח יישור נכון.◆החלקה תפוס בר מפרט : ◆החלקה תפוס בר חומר : סגסוגת אבץ+ניו זילנד אורן◆החלקה תפוס בר גודל : 30 ס "מ , 40 ס" מ , 50 ס " מ◆החלקה תפוס בר חבילה כללה : 1 חבילת◆אמבטיה לסייע תפוס בר צבע : שחור בצבע אגוז◆אמבטיה לסייע תפוס בר שימוש : המשתנה, חדרי אמבטיה, אסלה, כיור,מטבח◆המטרה שלנו היא להפוך את תרומה קשישים, אנשים עם קשיי ניידות עם הרעיון של אכפתיות, מסירות ומקצועיות. המשימה שלנו היא להסיר מכשולים ולהיות מאושרים, לכל מי שזקוק לעזרה. אנשים מוטרדים!*מוצר : עמיד ויציב אמבטיה לתפוס למשפחה ניידות &יומי חיים עזרי לסייע!אחיזת אמבטיה מסוגננת וסטודרית זו היא ידית התמיכה הבטיחותית הנהדרת עבור אנשי משפחה!אתה יכול להתקין אותו ליד מקלחת, שירותים ואמבטיה, אשר לתת יד הבכור או את ילדי ולמנוע ליפול למטה ולהחליק למטה.טיפים : להוסיף מים חמים חומר ניקוי, לנגב אותו עם ספוג או מטלית רכה. לא מברשת זה עם מברשת גסה או בד כדי למנוע למוצר ושריטות.יחד עם זאת, המוצרים שלנו מצוידים במכשירי בדיקת איכות מתקדמים כדי להבטיח שכל מוצר נטול מכשולים עומד בדרישות הלקוחות ועבר את הבדיקה הקפדנית על ידי סוכנות הפיקוח הלאומית כדי להבטיח שהמוצרים שלך יוכלו ללוות אותך במשך 20 שנה בשימוש רגיל. זמן!.

המאפיינים הבסיסיים

◆Non-Slip Grab Bar Material:
Zinc Alloy+New Zealand Pine
◆Non-Slip Grab Bar Size:
30Cm , 40Cm , 50Cm
◆Non-Slip Grab Bar Package Included:
1 Pack
◆Bathroom Assist Grab Bar Color:
Black Walnut Color
◆Bathroom Assist Grab Bar Use:
Urinal, Bathrooms, Toilet, Washstand,Kitchen
◆Our Aim is to Make Our Contribution to the Elderly and People with Reduced Mobility with the Concept of Caring, Dedication and Professionalism. Our Mission is to Remove Obstacles and Be Happy, for All Who Need Help. People Are Troubled!:
◆Product :
Durable and Sturdy Bath Grab for Family Mobility &Daily Living Aids Assist!
This Stylish and Studry Bath Grab is the Great Safety Support Handle for Family Menbers!:
You Could Install It near Shower, Toilet and Bathtub, Which Give a Hand to the Elder or the Children and Prevent Fall down and Slip Down.:
Tips:
Add Warm Water to the Detergent, Wipe It with a Sponge or a Soft Cloth. Do Not Brush It with a Rough Brush or a Cloth to Avoid to the Product and Scratches.:
◆At the Same Time, Our Products Are Equipped with Advanced Quality Inspection Instruments to Ensure That Every Barrier-Free Product Meets the Requirements of Customers and Has Passed the Strict Inspection by the National Inspection Agency to Ensure That Your Products Can Accompany You for 20 Years under Normal Use. Time! :

ההצעות הטובות ביותר