.

.

כלי מדידה של בסיס מגנטי

כלי מדידה של בסיס מגנטי

ILS 0.67

במלאי
במחסן.

【תצוגת LCD】 תצוגת LCD ברורה גדולה, רזולוציית דיוק גבוהה, ניתן להחזיק נתוני מדידה. 【תכונות】 עם אחוז שיפוע המרה ואחוז המדרון, ישנם מצבי מדידה מוחלטים ויחסיים. 【משטח מדידה מגנטי】 משטח המדידה הוא מגנטי, וזה נוח לחבר לאובייקט המודד את חומר העבודה. 【כפתור כיול】 גודל קטן במיוחד, תכנון נייד עם פעולה פשוטה. עם כפתור כיול. 【חומר ABS】 מאמץ ABS באיכות גבוהה+חומר נירוסטה, משקל קל ועמיד. 【תצוגת LCD】 תצוגת LCD ברורה גדולה, רזולוציית דיוק גבוהה, ניתן להחזיק נתוני מדידה. 【תכונות】 עם אחוז שיפוע המרה ואחוז המדרון, ישנם מצבי מדידה מוחלטים ויחסיים. 【משטח מדידה מגנטי】 משטח המדידה הוא מגנטי, וזה נוח לחבר לאובייקט המודד את חומר העבודה. 【כפתור כיול】 גודל קטן במיוחד, תכנון נייד עם פעולה פשוטה. עם כפתור כיול. 【חומר ABS】 מאמץ ABS באיכות גבוהה+חומר נירוסטה, משקל קל ועמיד. מפרט : סוג פריט : חומר חומר : ABS+צבע נירוסטה : כפי שמוצג בתמונה גודל מוצר : בערך. 6x5.6x2.4 ס"מ / 2.4x2.2x0.9in משקל : כ- 72 G / 2.5 OZ סוללה : 2 x סוללת AAA (לא כלול) טווח מדידה : 4 × 90 ° רזולוציה : 0.05 ° טמפרטורת הפעלה : 0 ~ 40 לחות עבודה : 40 ~ 80% רשימת חבילות לחות : 1 x Practractor (סוללה לא כלולה) 1 x מדריך הוראות הערה : 1. אל תנקו עם ממסים אורגניים, להתרחק ממים וחומרים מאכלים. 2. אל תפגעו או שמרו את משטח העבודה, השתמשו במטלית רכה כדי להסיר לכלוך ולשמור על דיוק. 3. אם המכשיר אינו משמש למשך זמן רב, יש להסיר את הסוללה לאחסון. 4. כאשר מתח אספקת החשמל נמוך מדי, סמל הסוללה מהבהב, אנא החלף את הסוללה בהקדם האפשרי. 5. מכיוון שמוצר זה מתאים רק למדידת Two Axis, כאשר הציר השלישי (מלפנים ומאחור) והזווית האופקית פחות מ- 45 °, ה- LCD מציג את הודעת השגיאה "שגיאת".

המאפיינים הבסיסיים

Item Type:
Protractor
Material:
ABS+Stainless Steel
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 6x5.6x2.4cm / 2.4x2.2x0.9in 
Weight:
Approx.72g/2.5oz
Battery:
2 x AAA battery(Not included)
Measuring Range:
4×90°
Resolution:
0.05°
Operating Temperature:
0~40
Working Humidity:
40~80% humidity
Package List:
1 x Protractor(Battery Not Included) :
1 x Instruction Manual :
Note:
1. Do not clean with organic solvents, keep away from water and corrosive substances. :
2. Do not damage or abrade the working surface, use a soft cloth to remove dirt and maintain accuracy. :
3. If the instrument is not used for a long time, the battery should be removed for storage. :
4. When the power supply voltage is too low, the battery symbol flashes, please replace the battery as soon as possible. :
5. Because this product is only suitable for twoaxis measurement, when the third axis (front and back) and the horizontal angle are less than 45°, the LCD displays the error message error. :

ההצעות הטובות ביותר