.

.

ביתי ארובה מאוורר 100 ואט מושרה טיוטת מאוורר מטבח ארובה מפוח מאוורר אח פליטה מאוורר פליטה עשן מכונה

ביתי ארובה מאוורר 100 ואט מושרה טיוטת מאוורר מטבח ארובה מפוח מאוורר אח פליטה מאוורר פליטה עשן מכונה

ILS 2.67

במלאי
במחסן.

* 100 ואט חשמלי טיוטה גרימת מאוורר, ארובה מאוורר עבור ארובה קוטר 12.5-20 ס מ;ב ארובה מאוורר עבור ארובה קוטר 13.5-21 ס מ;ג ארובה מאוורר עבור ארובה קוטר 23 ס מ;נא לבחור את המתאים ארובה מאוורר. * זה הוא מאוד מתאים ארובה אביזרים. מאוורר הטיוטה המושרה על ידי הארובה מייצר יניקה וגורם לפריקה מהירה של עשן כדי למנוע מהעשן לא להיות מסוגל לצאת מהארובה בצורה חלקה בגלל הארובה הלקויה. * מתח ההפעלה של המוצר הוא 220 וולט( מתח 110 וולט-120 וולט, נצויד בממיר מתח), ומאוורר הטיוטה המושרה בארובה משמש על ידי השארת שני קצוות החוט לחיבור למקור החשמל. * סוג זה של מאוורר טיוטה מושרה משמש על ארובות /אח ביתיות, וטמפרטורת היציאה לא תעלה על 80 מעלות. מאוורר הטיוטה המושרה צריך להיות במרחק של יותר מ-6 מטרים ממקור האש.אחרת מאוורר הטיוטה המושרה יישרף. * מושלם עבור תנורי עץ, קמינים, תיבות אש, תנורים, דודים, מחממי מים, תנורי עץ חיצוניים, או מכשירי חימום מגורים אחרים המונעים על ידי עץ, גז, פחם או שמן. מאוורר מעורר טיוטה חשמלית מפרט טכני : מתח : 220 וולט ( מתח 110 וולט-120 וולט, נצויד בממיר מתח)הספק 100 וולט קוטר ארובה ישים : מאוורר ארובה לקוטר ארובה 12.5-20 סנטימטר מאוורר ארובה לקוטר ארובה 13.5-21 סנטימטר מאוורר ארובה לקוטר ארובה 23 סנטימטר חבילה כלולה1 *מאוורר טיוטה מושרה1. ארובה ביתית מאמצת מאוורר טיוטה מושרה, וטמפרטורת היציאה לא תעלה על 60 מעלות. אחרת, מאוורר הטיוטה המושרה ייפגע. התקן את כבל החשמל לפחות 0.5 חוט נחושת מרובע2. בעת התקנה או הסרה, אנא כבה את מתג ההפעלה כדי למנוע התחשמלות.3. יש לתקן את הממשק עם מפנה העשן בעזרת סרט בידוד עמיד למים.4. ההתקנה בממשק עם הארובה חייבת להיות יציבה, והממשק חייב להיות משולב באופן הדוק עם הארובה כדי לקבל את האפקט הטוב ביותר.5. כאשר מאוורר הטיוטה המושרה מפסיק לעבוד, יש לשים לב לזרימה חוזרת של עשן הגורמת להופעת עשן.6. מפנה העשן מונח על הארובה. מפלט העשן חייב להיות במרחק של יותר מ-6 מטרים ממקור האש, אחרת מאוורר הטיוטה המושרה יישרף. טמפרטורת הארובה אינה יכולה לשרוף את שכבת הבידוד של כבל החשמל.

המאפיינים הבסיסיים

Voltage:
220V ( 110V-120V voltage, we will be equipped with a voltage converter)
Power;100W:
Applicable chimney diameter:
A Chimney Fan for Flue Diameter 12.5-20cm:
B Chimney Fan for Flue Diameter 13.5-21cm:
C Chimney Fan for Flue Diameter 23cm:
Package Included:
1 *Induced draft fan:
Note:
1. Domestic chimney adopts induced draft fan, and the outlet temperature should not exceed 60 degrees. Otherwise, the induced draft fan will be damaged. Install the power cord at least 0.5 square copper wire:
2. When installing or removing, please turn off the power switch to avoid electric shock.:
3. The interface with the smoke evacuator must be fixed with waterproof insulating tape.:
4. The installation at the interface with the chimney must be firm, and the interface must be closely integrated with the chimney to get the best effect.:
5. When the induced draft fan stops working, attention should be paid to the backflow of smoke causing smoke to emerge.:
6. The smoke evacuator is placed on the chimney. The smoke exhauster must be more than 6 meters away from the fire source, otherwise the induced draft fan will be burned. The temperature of the chimney cannot burn the insulation layer of the power cord. :

ההצעות הטובות ביותר