.

.

אביזרים ל- Oculus Quest 2 vr כיסוי פנים, 2 מחשב, סיליקון פרימיום, היגיינה משופרת של היגיינה משופרת של היגיינה אורגונומית.

אביזרים ל- Oculus Quest 2 vr כיסוי פנים, 2 מחשב, סיליקון פרימיום, היגיינה משופרת של היגיינה משופרת של היגיינה אורגונומית.

ILS 38.10

במלאי
במחסן.

[מיוחד מיועד ל- O-Culus Q-UEST 2] ערכת הכיסוי שתוכננה במיוחד לאוזניות O-Culus Q-OEST 2 VR. בדיוק מעוצב ומגזר לאוזניות מציאות מדומה. זה מתאים לציוד ה- VR שלך בצורה מושלמת. [כיסוי פנים סיליקון VR] העיצוב הסגור לחלוטין של מסכת הסיליקון מתאים לחלוטין למכשירי VR, ומאפשר לך ליהנות משדה ראייה רחב יותר. לעיצוב כרית האף הייחודי יש את התפקוד של ריפוד ופירוק, שיכולים להכיל צורות פנים שונות, ולהביא לך חווית משחק נוחה. [נוח ועמיד] החומר נוח ורך. ניתן לשטוף שוב ושוב את מסכת כרית הפנים ואת כרית ההגנה על עדשות ללא עיוות. [קל לשימוש] האביזרים נוחים מאוד להתקנה ופירוק, משקל קל, קל לנשיאה וקל לאחסון, כיסוי כרית פונה יכול למנוע את החליק המכשיר במשחק. 2 PCS VR FACE כיסוי סיליקון (לבן + שחור). [מיוחד מיועד ל- O-Culus Q-UEST 2] ערכת הכיסוי שתוכננה במיוחד לאוזניות O-Culus Q-OEST 2 VR. בדיוק מעוצב ומגזר לאוזניות מציאות מדומה. זה מתאים לציוד ה- VR שלך בצורה מושלמת. [כיסוי פנים סיליקון VR] העיצוב הסגור לחלוטין של מסכת הסיליקון מתאים לחלוטין למכשירי VR, ומאפשר לך ליהנות משדה ראייה רחב יותר. לעיצוב כרית האף הייחודי יש את התפקוד של ריפוד ופירוק, שיכולים להכיל צורות פנים שונות, ולהביא לך חווית משחק נוחה. [נוח ועמיד] החומר נוח ורך. ניתן לשטוף שוב ושוב את מסכת כרית הפנים ואת כרית ההגנה על עדשות ללא עיוות. [קל לשימוש] האביזרים נוחים מאוד להתקנה ופירוק, משקל קל, קל לנשיאה וקל לאחסון, כיסוי כרית פונה יכול למנוע את החליק המכשיר במשחק. 2 PCS VR FACE כיסוי סיליקון (לבן + שחור). 2 PCS VR Face Face כיסוי סיליקון (לבן + שחור) עבור Quest 2 [Special Made for Oculus Quest 2] מערך הכריכה שתוכנן במיוחד לאוזניות Oculus Quest 2 VR. בדיוק מעוצב ומגזר לאוזניות מציאות מדומה. זה מתאים לציוד ה- VR שלך בצורה מושלמת. [כיסוי פנים סיליקון VR] העיצוב הסגור לחלוטין של מסכת הסיליקון מתאים לחלוטין למכשירי VR, ומאפשר לך ליהנות משדה ראייה רחב יותר. לעיצוב כרית האף הייחודי יש את התפקוד של ריפוד ופירוק, שיכולים להכיל צורות פנים שונות, ולהביא לך חווית משחק נוחה. [נוח ועמיד] החומר נוח ורך. ניתן לשטוף שוב ושוב את מסכת כרית הפנים ואת כרית ההגנה על עדשות ללא עיוות. [קל לשימוש] האביזרים נוחים מאוד להתקנה ופירוק, משקל קל, קל לנשיאה וקל לאחסון, כיסוי כרית פונה יכול למנוע את החליק המכשיר במשחק.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר